KONST / Litografier / Färglitografi 14303129
nr 1430 3129
Monica Sahlin
(1948-2014), Sverige
"Många barn. ". Signerad, numrerad 204/360. Färglitografi, bildmått: 35x27, yttermått inklusive ram: 54x44 cm
Monica Sahlin, svensk målare född i Jönköping 1948, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:04:01
7/11 20:16:54
Monica Sahlin
Läs mer om Monica Sahlin